Kdo pro Tebe kurz chystá?

Jsme parta nadšenců, kteří se zážitkové pedagogice věnují ve svém volném čase. Ač jsme různých věků i profesí, tvoříme tým, který se jen tak něčeho nezalekne. Vytrvale pořádáme OHB, naši srdeční záležitost, abychom krásu zážitkové pedagogiky ukázali ostatním. Každému, kdo bude chtít, v sobě můžeme pomoci objevit organizátora. Budeš to i Ty?


Dan
Jsem rozvážný cvok, který si pečlivě promyslí každou šílenost. Spíš než správnosti zavedených pravidel a zažitých postupů věřím svému srdci a spoléhám na rozum. Organizátorský kurz mě naučil mnohému, ale nejvíc jsem vděčný právě za impulz k pořádání akcí. Na kurzu jsem zažil nezapomenutelné věci a poznal skvělé lidi, s kterými se přátelím dodnes.

Ráďa
Baví mě přemýšlet o životu, vesmíru a vůbec. Ráda si připomínám, že život držím (aspoň z části) ve svých rukou, a pokud chci něco změnit, mám začít nejlépe hned teď. OHB mi jako prvačce pomohlo skvěle nastartovat má studia v Brně; jeho organizování je pro mne skvělým, energií nabitým procesem a barevným koktejlem zážitků a přátelství.

Terka
Ten pocit na akci když běháte z místa na místo, aby všechno fungovalo, je jeden z nejlepších, co znám. Během průběhu OHB se zesiloval a teď bez brontích akcí nemůžu být. Naštěstí mám kolem sebe partu lidí, kteří mají pořád energii něco podnikat. Krom toho se ráda toulám po horách, hraju na ukulele a zajímám se o kde co.

Svaťa
Věčně mladý malý princ, který si říká kníže a na každou výzvu říká ANO! Nikdy není pozdě na to začít pořádně žít, stále je co se učit a vztahy si lidmi jsou to nejvíc. K tomu přidej pomoc přírodě a památkám a máš mix skvělých zážitků. Přijď se k nám inspirovat k organizování svých akcí a nauč se vše potřebné. Ta nejlepší dobrodružství jsou teprv před námi.


Další členové týmu jsou: Mony, Pepa, Zuzka a Johny. Představení jednotlivých členů budou postupně přibývat.